Svatební fotograf

Svatební fotograf

Studio Beautyfoto

Váš fotograf na svatbu

Dobrý den nebo ahoj, pro každého co má rád 🙂

Už tím, že čtete tyto řádky je jasné, že hledáte svatebního fotografa. A my jsme tu hned dva. Svatební fotograf Luboš a svatební fotografka Iva.

Jsme pohodoví, ale přitom profesionální, přátelští, ale rozhodně ne vlezlí. O svatebním dni jsme součástí svatby, tedy snoubencům a jedinečným okamžikům nablízku, aby ve svatebním příběhu nic nechybělo, ale současně splýváme se svatebními hosty, abychom se nestali rušivým prvkem. Však znáte ty věty “mě nefoťte, ať to těm mladým nekazím”….

Svatba je vlastně taková pohádka. Bylo nebylo princ si vzal princeznu ( jsme v moderní době, tedy je možné, že princ prince nebo princezna princeznu, láska je krásná ve všech podobách) a milovali se až na věky. A svatební fotograf Vám o Vašem Velkém dni splní každé přání. Vyfotografujeme vám svatbu podle vašich představ. Máte raději uvolněnou, tedy s reportážním fotografováním a bez pózování. Zachytíme  svatební den prostě, tak jak běžel (nevěsty někdy říkají, že přímo letí). Nebo raději klasickou se spoustou skupinových fotografií a párovým focením. Tady bychom se rádi zastavili. Párové fotografování je jak se tak říká naše specialita. Pokud si nejste jistí s pózováním s klidným srdcem se nám svěřte a my s vámi vytvoříme ty nejkrásnější párové fotografie. Co se týká skupinového fotografování, nemějte žádných obav. Fotografovali jsme i opravdu velké svatby s více než 100 svatebními hosty a vždy jsme vše zorganizovali na 1. Věřte nám, svěřte se do našich rukou a společně vytvoříme ty nejkrásnější svatební fotografie, které se stanou Vaším rodinným pokladem.