O nás

Vítáme Vás na našich foto a video stránkách o nás.

Jsme sehraný tým profesionálních fotografů a kameramanů a to i v soukromém životě.

Máme dlouholeté zkušenosti a osobní přístup. 74 vyfotografovaných a natočených svateb v roce 2018. V našich pracích zachycujeme jedinečnou atmosféru prchajícího okamžiku. Nezapomínáme ani na detaily, protože právě dokonalost je složena z detailů, ale přitom dokonalost žádný detail určitě není.

Rádi Vám poradíme s pózováním, sladěním outfitu i výrazem tváře.

Můžeme zajistit vizážistku a kadeřnici.

Výsledné fotografie jsou upravené, barevně tónované, po domluvě retuš kosmetických nedostatků je samozřejmostí.

V nabídce máme ateliér i exteriér.

V případě exteriéru přijedeme na Vámi zvolené místo, nebo  s Vámi vybereme to pravé.

Specializujeme se na portréty, rodiny, malé děti, těhotenská fotografie, newborn, školní a školkové fotografie,  produktovou fotografii, oslavy – eventy, všeho druhu např. Narozeninové, firemní, hudební párty, sportovní akce, videa z firemních školení, spoty pro regionální televizi a určitě v neposlední řadě svatební fotografie a video.

Obzvláště nás okouzlilo svatební veselí. Svatba to je den plný lásky, emocí a štěstí. Jsme rádi, když ho můžeme prožívat s Vámi.

Zkušenosti máme se svatbou na zámku, církevní svatbou ,svatbou v parku, lesní svatbou, luční svatbou, boho svatbou i se svatbou na radnici a v kostele.  Svatbu jsme fotografovali a natáčeli v každé roční době a počasí. Při letním horku i za celodenního podzimního deště. Na jaře, kdy se příroda probouzí a rozkvétají první petrklíče  i v zimě při ocelové obloze a musíme říct, že jsme si to vždy skvěle užili.

Vše je jen o Vás, o Vašich přáních a snech, které si díky nám uchováte navždy pro sebe i Vaše blízké. Buďte pro svou dceru ta nejkrásnější princezna na své svatbě, ukažte synovy jak byl v bříšku, a jak když se děti narodily, měli tak malé nožičky, že se Vám obě vešli do dlaně, prožívejte svůj velký den znovu při sledování svatebního klipu …..Těšíme se na Vás.

Iva a Luboš  Studio Beautyfoto

 

odešlete poptávku

.

.

 

 

 

svatební fotografie
svatební videa
Těhotenské foto
Newborn, mimča
Produktová fotografie
Produktová fotografie
Fotografie interieru, fotografie restaurace
Fotografie interieru