svatební fotograf a svatební kameraman

Svatební fotograf a svatební kameraman

 

Dobrý den nebo ahoj, pro každého co má rád 🙂

Hledáte kameramana a fotografa na svatbu? Jsme Vám k službám. 

Jmenujeme se Iva a Luboš  a nabízíme Vám svatební fotografie a svatební video  pro Váš Velký Den. Máme dlouholeté zkušenosti, jsme profíci, sympaťáci a naše služby jsou 100 procentní.  O svatebním dni jsme součástí svatby, tedy snoubencům a jedinečným okamžikům nablízku, aby ve svatebním příběhu nic nechybělo, ale současně splýváme se svatebními hosty, abychom se nestali rušivým prvkem. Jsme  sehraný tým svatebního fotografa a svatebního kameramana , na svatbě si nepřekážíme, ale pomáháme a tak, když zvolíte nás nemůže se Vám stát, že se fotograf s kameramanem budou dohadovat, co, kdo, kdy fotí nebo točí či kam si kdo stoupne. Vyhnete se zbytečnému stresu z dvakrát vysvětlování toho samého a z pochyb zda se Ti dva spolu domluví. V našem svatebním příběhu nikdy nechybí hlavní události dne jako svatební přípravy, obřad, svatební zvyky, hostina, svatební veselí, ale nezapomínáme ani na lásku, která celou svatbu provází, emoce, slzičky maminek, dojetí a štěstí. Vyfotografujeme vám svatbu podle vašich představ. Máte raději uvolněnou, tedy s reportážním fotografováním a bez pózování. Zachytíme  svatební den prostě, tak jak běžel (nevěsty někdy říkají, že přímo letí). Nebo raději klasickou se spoustou skupinových fotografií a párovým focením. Pokud si nejste jistí s pózováním s klidným srdcem se nám svěřte  a my s vámi vytvoříme ty nejkrásnější párové fotografie. Co se týká skupinového fotografování, máte zkušenosti i s opravdu velkými svatbami s více než 100 svatebními hosty a vždy jsme vše zorganizovali na 1. 

Z nafoceného materiálu vybereme ty nejkrásnější snímky, upravíme, popřípadě vyretušujeme drobné nedokonalosti a vybrané fotky převedeme do černobílé verze. Video  precizně sestříháme a dokreslíme hudbou, jak jinak než s licencí, aby jste svůj svatební den mohli sdílet se svou rodinou i s přáteli na sociálních sítích i na youtube, bez rizika smazání. 

 Na svatbě je spousta krásných tradic a zvyků a mezi ně patří i svatební dary. Protože i my se cítíme součástí svatby, dovolíme si dát Vám dárek na celý život a to dlouhé svatební video, někdo má raději výraz svatební film 🙂 v délce cca 30 minut zdarma. 

Svatby jsou naše srdcová záležitost. Věřte nám, svěřte se do našich rukou a společně vytvoříme ten nejkrásnější svatební příběh, který se stane Vaším rodinným pokladem.

Stále váháte, klikněte na odkaz viz níže a dostanete se do sekce reference aneb jak nás vidí naši zákazníci https://www.beautyfoto.cz/fotograficke-studio-beautyfoto-o-nas/

 

 

nejkrásnější svatební foto, svatební fotograf, kameraman na svatbu
Svatební foto a video, církevní obřad
svatební fotograf a svatební kameraman
Svatební foto a video hotel Ostrov Nymburk
svatební fotograf Praha, svatební kameraman Praha
Svatební foto a video Praha