svatební fotograf a svatební kameraman

Svatební fotograf a svatební kameraman

 

Dobrý den nebo ahoj, pro každého co má rád 🙂

Hledáte kameramana a fotografa na svatbu? Jsme Vám k službám. 

Jmenujeme se Luboš, Iva a Dušan a nabízíme Vám služby profesionálního  svatebního kameramana a svatebního fotografa pro Váš Velký Den.Jsme pohodoví, ale přitom profesionální, přátelští, ale rozhodně ne vlezlí. Všichni máme dlouholeté zkušenosti, jsme profíci, sympaťáci a ať přijede na vaši svatbu kdokoliv z nás, budou naše služby 100 procentní.  O svatebním dni jsme součástí svatby, tedy snoubencům a jedinečným okamžikům nablízku, aby ve svatebním příběhu nic nechybělo, ale současně splýváme se svatebními hosty, abychom se nestali rušivým prvkem. Jsme sehraný tým, na svatbě si nepřekážíme,ale pomáháme a tak když zvolíte nás nemůže se Vám stát, že se fotograf s kameramanem budou dohadovat, co, kdo, kdy fotí nebo točí či kam si kdo stoupe. Vyhnete se zbytečnému stresu z dvakrát vysvětlování toho samého a z pochyb zda se Ti dva spolu domluví.V našem svatebním příběhu nikdy nechybí hlavní události dne jako například svatební přípravy, obřad, svatební zvyky, hostina, svatební veselí, ale nezapomínáme ani na lásku, která celou svatbu provází, emoce, slzičky maminek, dojetí a štěstí. Vyfotografujeme vám svatbu podle vašich představ. Máte raději uvolněnou, tedy s reportážním fotografováním a bez pózování. Zachytíme  svatební den prostě, tak jak běžel (nevěsty někdy říkají, že přímo letí). Nebo raději klasickou se spoustou skupinových fotografií a párovým focením. Tady bychom se rádi zastavili. Párové fotografování je jak se tak říká naše specialita. Pokud si nejste jistí s pózováním s klidným srdcem se nám svěřte a my s vámi vytvoříme ty nejkrásnější párové fotografie. Co se týká skupinového fotografování, nemějte žádných obav. Fotografovali jsme i opravdu velké svatby s více než 100 svatebními hosty a vždy jsme vše zorganizovali na 1. 

Z nafoceného materiálu vybereme ty nejkrásnější snímky, upravíme, popřípadě vyretušujeme drobné nedokonalosti a vybrané fotky převedeme do černobílé verze. Video  precizně sestříháme a dokreslíme písničkou, jak jinak než s licencí, aby jste svůj svatební den mohli sdílet na sociálních sítích i na youtube, bez rizika smazání.  

 Na svatbě je spousta krásných tradic a zvyků a mezi ně patří i svatební dary. Protože i my jsme součástí svatby, dovolíme si dát Vám dárek na celý život a to dlouhé svatební video někdo má raději výraz svatební film 🙂 v délce cca 30 minut zdarma. 

Svatby jsou naše srdcová záležitost. Věřte nám, svěřte se do našich rukou a společně vytvoříme ten nejkrásnější svatební příběh, který se stane Vaším rodinným pokladem.

 

nejkrásnější svatební foto, svatební fotograf, kameraman na svatbu
Svatební foto a video Příbram, Nesuchyně
svatební fotograf a svatební kameraman
Svatební foto a video hotel Ostrov Nymburk
svatební fotograf Praha, svatební kameraman Praha
Svatební foto a video Praha