Svatební foto a video hory

Svatba na horách – Turnovská chata a rozhledna Štěpánka

Svatební fotograf a svatební kameraman Krkonoše

Svatební foto a svatební video Jizerské hory

 Recenze na naše svatební foto a video služby  od nevěsty Anetky:

Jsme nejvíc vděční, že nám svatební den v Jizerkách fotili a točili Iva s Lubošem. 🙂 Byli jsme na řadě svateb jako hosté a většinou nám fotografové nebyli moc sympatičtí, protože nejsme úplně fanoušci synchronizovaných fotek ve stylu “pánové, točíme sakem nad hlavou”, tak jsem měli trochu obavy, ale naprosto zbytečně. Iva s Lubošem jsou moc fajn, krásně mezi nás zapadli a uměli vystihnout celý den. 🙂 Navíc s námi strávili dvanáct hodin, takže máme zaznamenané jak přípravy, tak i pokročile večerní zábavu. Dostali jsme ohromné množství fotek, které si prohlížíme postupně a videa, které si naopak jsem schopná pouštět několikrát do týdne. 🙂 Ještě jednou MOC děkujeme a těšíme se, že budou další příležitosti k focení s tímto skvělým párem.

Recenze Studia Beautyfoto od ženicha Adama:

Trochu na poslední chvíli jsme sháněli fotografa a kameramana pro náš svatební den. Ze všech nabídek nám byli Iva s Lubošem sympatičtí, jako bonus nám přišlo skvělé, že jako manželský pár budou sehraní a líbilo se nám jejich portfolio.

Během svatebního dne se skvěle začlenili mezi hosty, už během příprav pomáhali vytvářet klidnou atmosféru a ačkoliv se jim povedlo být úplně u všeho, jejich práce nepůsobila rušivě. Potvrdilo se nám, že jsou sehraný tým dvou velmi sympatických lidí. I párové focení bylo ve výsledku opravdu moc fajn, i když ženich zrovna fanda do focení není.

Zkrátka svatební den s Ivou a Lubošem, skoro nám bylo líto, když jeli domů. 🙂 Do dvou dnů jsme dostali náhled několika fotografií na chlubení a do měsíce celou sadu fotek, klipu a dlouhého videa. Vše naprosto předčilo naše očekávání! Máme fotky, které dokumentují průběh celého dny a spoustu krásných párových fotek. V klipu je skvěle zachycena atmosféra celého dne a dlouhý film zase pokrývá úplně vše.

Jsme moc rádi, že jsme nakonec poměrně náhodou narazili na tento pár a těšíme se na další příležitost ke spolupráci s nimi. 🙂