Svatební fotograf Praha, svatba Praha Západ, svatba Úhonice, církevní obřad, svatba v kostele

Svatba v kostele, Baru & Štěpán

Báru a Štěpána jsme před svatbou znali jen virtuálně z emailů. Oni sami nám kromě harmonogramu svého Velkého dne o sobě napsali:

INFO O NÁS: jsme mladí lidé (Baru 24, Štěpán 26), s velkým výškovým rozdílem B-160 cm, Š-201 cm., jsme aktivní sportovci, chceme aby svatba byla elegantní, slavnostní…,v tónech pastelových barev (růžová, rosegold, smetanová, broskvová…),. ……………………………………………..

Určitě společně vytvoříme krásnou vzpomínku. 

 

A jak napsali, tak se i stalo 🙂

Jejich romantická, dojemná, ale samozřejmě i veselá veselka se uskutečnila v  podzimní, zářijový den. Své ano si řekli v krásně vyzdobeném kostele Zvěstování Panny Marie v Úhonicích nedaleko Prahy.  A jak už to o svatbách bývá, jediné oko nezůstalo suché. Po gratulacích, skupinovém fotografování, házení svatební kytice a pár portrétech novomanželů, jsme se přesunuli jen o pár km dál na svatební hostinu. Zde nesměli chybět zvyky, jako rozbíjení talíře, společné jedení novomanželské polévky, krájení dortu a první tanec. A zde jsme také nafotili další svatební portréty. Nálada při focení  byla skvělá, pohodová a uvolněná. A tak to má být. Protože jak se cítíte uvnitř, vidíte pak na výsledných fotkách. Prostě focení musí být zábava a my se jako svatební fotografové o to ze všech sil snažíme.  Báru a Štěpáne, jsme rádi, že jsme mohli být s Vámi v tak slavnostní den.

Svatební fotograf : Studio Beautyfoto

Svatební klip a video : Studio Beautyfoto